TERVETULOS BONUS 200
% 1500 € asti + 200
ILMAISKIERROSTA
Etusivu → Urheiluvedonlyönti

Urheiluvedonlyönti Lempicasino-sivustolla: kertoimet, kohteet ja Live-vedot

MMA-ottelut 30–60 kohteella

MMA-sarjan ottelu tarjoaa pelaajalle 30–60 eri vedonlyöntikohteen, mikä riippuu ottelukortin keskeisyydestä. Tämä valikoima on merkittävästi pienempi kuin jalkapallon yli 200 markkinaa top-tasolla, mutta suurempi kuin pöytätenniksen 20–40 kohde. Pelaajan kannattaa vertailla kerroinmarginaalia, joka vaihtelee viidestä kahdeksaan prosenttiin voittajamarkkinoilla. Tämä mahdollistaa strategisen panostamisen ilman liiallista kilpailua muiden pelimuotojen keskellä.
Voittomenetelmään perustuva veto sisältää korkeamman 8–12 prosentin marginaalin verrattuna pelkästään voittajaan lyöttämiseen. Vertailun vuoksi tennisn ATP-matsien voitottomerkinnän marginaali on alhaisempi 3–6 prosentin tasolla. Suuri marginaali heijastaa ennustettavuuden haastavuutta ja tapahtuman dynamiikkaa kamppailulajissa. Pelaajan tulisi huomioida tämä kustannusero päättäessään pitkäjänteisestä panostussuunnitelmastaan.
Kerroin lasketaan siten, että plus-arvo kuten +150 tarkoittaa sata euroa panosta vastaavaa tuottoa. Tällöin panostaja saa takaisin 250 euroa, kun taas miinusarvo -150 vaatii suuremman riskin. Amerikan tyylinen kerroinjärjestelmä eroaa desimaaliesityksestä, jossa arvo 2,50 vastaa samaa todennäköisyyttä. Tämä matematiikka auttaa ymmärtämään markkinoiden todellista todennäköisyyttä ja odotettua tuottoa pitkällä aikavälillä.
kertoimet, kohteet ja Live-vedot
kertoimet, kohteet ja Live-vedot

Milloin yli 2,5 maalia on voitettu?

Jalkapallon 1X2-markkinan kerroin ennen alkusoittoa vaihtelee neljästä seitsemään prosenttiin marginaalina. Live-vetojen marginaali nousee kuuteen yhdeksään prosenttiin ottelun edetessä, mikä vaikuttaa suoraan palautusprosenttiin. Tämä ero selittää, miksi varhaisten panosten tekeminen on usein taloudellisesti järkevämpää lopputapahtumille. Pelaajan tulee seurata tilastollista kehitystä tarkasti hyödyntääkseen näitä kvantitatiivisia eroja maksimoidakseen tuottonsa.
Kahden puolen väliaika/tulos-veto kattaa yhdeksän erilaista lopputuloksen kombinaation koko ottelun ajalta. Esimerkiksi kotijoukkueen johto tauolla ja voitto lopussa (1/1) voi tarjota kerrointa 2,40. Pienemmän todennäköisyyden käänteet, kuten vierasjoukkueen voitto, voivat nousta 25,00 tai jopa 35,00 kerrotimeen. Tällaiset korkeat kertoimet kompensoivat harvinaisuutta, mutta vaativat pelaajalta syvällistä joukkueanalyysiä ja tietoa.
Eurooppalainen handicap -vetotyyppi säilyttää kolmannen tuloksen eli tasapelinvaihtoehdon kokonaislukuisella maalietuudella. Jos suosikki voittaa kahden maalin erolla negatiivisella handicaapilla, vedon voittaminen varmistuu täysin. Panostus 10,00 euroa kerroimella 2,20 tuottaa nettovoiton 12,00 euroa loppupeliin asti. Tämä mekanismi tarjoaa tasapuolisen alustan myös silloin, kun ottelu näyttää epätasaiselta alusta lähtien.

−150 sekoitettu +150:een: seuraukset

Amerikkalainen kerroinjärjestelmä muuntaa positiiviset luvut suoraan voittoprosentiksi sadalla panoksella. Kerroin +150 tarkoittaa, että satasen panos tuottaa satakymmenentuhatta euroa lisätuottoa yhteensä. Negatiivinen kerroin −150 sen sijaan vaatii satakymmentä euroa voittaakseen sata euroa. Nämä kaksi ääripäätä kuvaavat favoritismia ja underdog-asemaa samassa ottelutilanteessa selvästi.
Desimaalinen esitystapa helpottaa laskentaa kertomalla kerroin suoraan panoksen summalla. Kerroin 2,50 yhdellätoista panoksella tuottaa yhteensä 25,00 euroa, sisältäen alkuperäisen panoksen. Brittiläinen murtoluku 3/2 tarkoittaa samaa arvoa, sillä se kertoo puoli euroa voittoa jokaisesta panostetusta eurasta. Molemmat järjestelmät johtavat identtiseen lopputulokseen, jos ne muutetaan oikein toistensa muotoon.
Rahallisen hallinnan kannalta on tärkeää ymmärtää implisiittinen todennäköisyys kussakin kertoimessa. Kerroin 2,50 vastaa 40 prosentin todennäköisyyttä, kun taas 1,67 vastaa noin 60 prosenttia. Favoritin ja haastajan välillä on siis huomattava erotus odotetussa tuloksessa. Analysoimalla näitä lukuja pelaaja voi tunnistaa markkinoiden virheet ja parantaa pitkän aikavälin tuottoaan.

Murtoluku 3/2 ymmärretty väärin 1,50

Brittiläinen murtolukueritysmuoto 3/2 kuvaa pelkästään puhdasta voittoa panosta kohden. Yhdellä panostetulla eurolla pelaaja saa kolme euroa voittoa ja kaksi euroa takaisin osuutena. Kun murtolukuun lisätään yksi, saadaan desimaalikerroin 2,50, joka sisältää alkuperäisen panoksen. Tämä muunnos on välttämätön, jotta eri markkinoiden tuottoja voidaan verrnailla objektiivisesti.
Panostuksen 10,00 euroa tapauksessa murtoluku 3/2 tuottaa 15,00 euron nettovoiton. Kokonaispalautus on tällöin 25,00 euroa, mikä on identtinen desimaalikerroin 2,50 tuottaman summan kanssa. Monimutkaisuus syntyy usein siinä, että aloittelijat unohtavat laskea alkuperäisen panoksen takaisin. Oikea ymmärrys varmistaa, että odotukset kohtaavat todellisen rahallisen tuloksen tarkasti.
Favori brittiläisessä muodossa esitetään usein murtoluvulla 4/6, mikä vastaa desimaaliarvoa 1,67. Tämä kerroin ilmaisee suuremman todennäköisyyden voitolle ja pienemmän riskin sijoitukselle. Erotus favoritin ja underdogin välillä korostaa markkinamekanismien toimintaa ja todennäköisyyksien jakautumista. Pelaajan tulee käyttää tätä tietoa hyväkseen rakentaessaan tasapainoista ja matemaattisesti perusteltua panostusstrategiaa.

10,00 EUR panos: kolme vetotyyppiä vertailussa

Haluttua tulosta etsivälle pelaajalle puolivalmis/loputulos-veto tarjoaa yhdistetyn riskiprofiilin. Kaksi kolmasosaa mahdollisista lopputuloksista katetaan, mutta kerroin 2,40 on maltillinen. Panostuksella 10,00 euroa voittosumma pysyy hallittavana 24,00 euron tasolla. Tämä tyyppi sopii niille, jotka arvostavat vakautta ja välttävät äärimmäisiä vaihteluita omassa budjetissaan.
Doubli chance -vedossa kaksi kolmesta mahdollisuudesta katetaan samanaikaisesti yksinkertaisella panoksella. Kerroin 1,30 heijastaa tätä laajempaa suoja-aluetta ja laskee potentiaalisen voiton määrää. Kymmenen euron panos tuottaa kolme euroa puhtaana voitonakin, mikä on alhainen mutta varma tuotto. Strategiana se toimii hyvin rauhallisissa otteluissa, joissa yllätykset ovat vähäisiä ja ennusteet vahvoja.
Handicap-veto tasaa epäsuotuisan tilanteen myöntämällä etumatkaa heikompaan joukkueeseen. Positiivinen numero kuten +1 antaa mahdollisuuden voittoon myös tappiolla päättyvässä pelissä. Kuusi euroa voittoa kymmenen euron panoksella on tyypillinen tulos tällaisissa tasapainotetuissa skenaarioissa. Tämä menetelmä mahdollistaa kilpailullisen pelin seuraamisen ilman, että pelkkä lopputulos ratkaisee kaiken.
Lajit, vetokohteet ja marginaalit vetovalikoimassa
LajiKohteita per otteluMarginaaliLive-vedotErityispiirre
Formel 160–120 Märkte pro Rennwochenende inklusive Qualifying3–5 % bei Fahrer-Duellen, 12–20 % bei Outrights auf den RennsiegerjaDuelle günstiger als Langzeitwetten
Boxen25–50 Märkte pro Kampf5–8 % im Siegermarkt, 9–13 % bei RundenwettenjaFavoriten oft unter Quote 1,20
Rugby60–120 Märkte pro Spiel der großen Ligen5–8 % im Hauptmarkt, 8–11 % bei VersuchsschützenjaHandicap wichtiger als reine Siegwette
Cricket80–150 Märkte pro Match, weniger bei T20-Ligen zweiter Reihe5–9 % im Siegermarkt, 8–12 % bei SpielerwettenjaMarge hängt stark vom Format ab
Tennis120–200 Märkte bei ATP/WTA-Matches, 30–60 bei Challenger-Turnieren3–6 % im Siegermarkt, 6–8 % bei Satz- und SpielwettenjaZwei-Weg-Markt ohne Unentschieden
MMA30–60 Märkte pro Kampf, je nach Kartenposition5–8 % im Siegermarkt, 8–12 % bei SiegmethodejaSiegmethode und Rundenwetten sehr beliebt
E-Sport (CS2, Dota 2, LoL)40–120 Märkte pro Match bei großen Turnieren, 10–25 bei kleinen Events4–7 % bei CS2-Top-Turnieren, 6–10 % bei Dota 2 und NebenmärktenjaMap-Handicaps und Runden-Totals zentral
Basketball150–250 Märkte pro NBA-Spiel, inklusive Spielerwetten3–5 % bei Handicap und Über/Unter, 4–6 % MoneylinejaHandicap und Totals statt Siegwette
Tischtennis20–40 Märkte pro Match, meist Satz- und Punktewetten6–10 %, live häufig über 10 %välittömästiTäglich hunderte Matches, stark live-lastig

Neljänneslinjat jakavat panoksen kahtia

Asiatisches Handicap poistaa tasapelin markkinasta jakamalla neljänneslinjan (-0,25) panoksen kahteen osaan. Viisi euroa kohdistuu nollalinjalle ja viisi euroa -0,5-linjalle, mikä laskee riskiä merkittävästi. Tasapeli tuottaa takaisin viisi euroa, kun taas voitto nostaa summan 19,00 euroon. Tämä rakenne sopii pelaajille, jotka haluavat suojata pääomansa.
Neljäsosa-asteikon käyttö muuttaa pelin dynamiikkaa verrattuna perinteisiin vedonlyöntimarkkinoihin. Kuten Tennis-markkinoilla mainitaan, marginaali on 3–6 % voittajan markkinalla, mutta Asiatialainen Handicap tarjoaa erikoistuneemman lähestymistavan. Pelaaja voi hyödyntää tätä rakennetta erityisesti tiukoissa otteluissa, joissa ero on pieni. Panostusstrategia vaatii tarkkaa laskentaa, jotta tappiot minimoidaan.
Systemwette-järjestelmä ei sovi suoraan neljänneslinjoihin, koska se keskittyy kombinaatioihin. Asiatisches Handicapissa panos jaetaan aina kahteen eri kohteeseen automaattisesti. Esimerkiksi AH −0,25 kuolettaa koko panoksen tappioon mennessä, toisin kuin järjestelmäveto. Tämä ero on keskeinen ymmärtää, ennen kuin siirtyy monimutkaisempiin vetostrategioihin.

Voittaja sen sijaan kuin kaksintaistelu: 20 prosentin marginaali

Tennis-sarjoissa ATP- ja WTA-matsien kohdevalikoima ulottuu 120–200 markkinaan. Voittajan markkinalla marginaali on 3–6 %, mikä on kilpailukykyinen taso. Bet Builder -toiminnolla voi yhdistää useita markkinoita, mutta marginaali nousee usein 10–20 %. Tämä ero selittää, miksi yksittäiset voitot ovat usein edullisempia.
E-Sport-tapahtumissa CS2-top-turnauksissa marginaali on 4–7 %, kun taas Dota 2:ssa se on 6–10 %. Kaksintaistelut (Head-to-Head) eivät ole suoraan lähteessä määritelty, mutta vertailu osoittaa selkeitä eroja. Jos Bet Builder -marginaali on 20 %, se ylittää molemmat e-urheilulajit huomattavasti. Pelaajan tulee valita markkina huolellisesti kustannustehokkuuden vuoksi.
Rugby-liigojen suurten otteluiden kohdevalikoima on 60–120 markkinaa. Voittajan markkinan marginaali on 5–8 %, kun taas yritysiskijöiden kohdalla se on 8–11 %. Tämä jako korostaa sitä, että spesifimmät markkinat ovat kalliimpia. Vertailu Tennisin 3–6 % marginaaliin paljastaa lajikohtaisten erojen merkityksen.

CS2 ja Dota 2: 40–120 kohdetta

CS2-turnauksissa kohdeluku vaihtelee suuresti riippuen tapahtuman kokoluokasta. Suurissa turnauksissa tarjolla on 40–120 kohdetta, kun pienissä tapahtumissa määrä on vain 10–25. Tämä valikoima mahdollistaa syvällisen analyysin ennen vedonlyöntiä. Erikoismarkkinoiden määrä kasvaa merkittävästi huipputasolla.
Dota 2:n kohdevalikoima on samankaltainen, mutta marginaalit eroavat hieman. Suurissa turnauksissa marginaali on 6–10 % eri markkinoilla. Tämä on korkeampi kuin CS2:n 4–7 % huipputurnauksissa. Pelaajan kannattaa verrata näitä lukuja, sillä ne vaikuttavat suoraan odotettuun tuottoon pitkällä aikavälillä.
E-Sport-yhdistelmämäärät voivat olla korkeita, mutta niiden hallinta vaatii tarkkuutta. CS2:n ja Dota 2:n välillä on selvä ero marginaaleissa. Kun käytössä on 40–120 kohdetta, Bet Builder -mahdollisuudet kasvavat. Markkinavalinnan oikeellisuus ratkaisee lopullisen tuloksen tehokkuuden kannalta.

Live-marginaali on 1–3 prosenttiyksikköä korkeampi

Jalkapallon 1X2-markkinan marginaali on 4–7 % ennen ottelun alkua. Live-vetojen aikana marginaali nousee yleensä 1–3 prosenttiyksikköä korkeammaksi. Tämä nousu heijastaa reaaliaikaisen tiedon arvoa vedonlyönnissä. Ero on merkittävä strategian suunnittelussa, jos pyrkii optimaaliseen tuottoon.
Tennisin live-marginaali on 6–8 %, kun taas pre-match on 3–6 %. Elokuvausten mukaan live-marginaali on aina korkeampi. Tämä sääntö pätee myös Jalkapallossa, jossa live-marginaali nousee 6–9 %. Pelaajan on tiedettävä tämä ero, jotta hän ei aliarvioi kustannuksia reaaliaikaisessa vedonlyonnissa.
Eishockeyn periodivetomarginaali on 7–10 %, mikä on selvästi korkeampi kuin päämarkkinan 4–7 %. Tämä ero vastaa 1–3 prosenttiyksikön nousua tai enemmän. Live-pelaaminen tuo mukanaan nopeampia muutoksia ja korkeampia kuluja. Tämä rakenne on vakiintunut useilla eri urheilusektoreilla.

Kuljettajakaksintaistelut 3–5 % vs. Voittaja 12–20 %

Handicap-markkinassa marginaali on 3–5 %, mikä on alhainen verrattuna muihin vaihtoehtoihin. Moneyline-marginaali on 4–6 %, mikä on myös kilpailukykyistä. Basketball-pelien kohdevalikoima on 150–250, mikä tarjoaa paljon tilaa strategiselle pelaamiselle. Alhaiset marginaalit tekevät näistä markkinoista houkuttelevia.
Bet Builder -yhdistelmävetojen marginaali on tyypillisesti 10–20 %. Tämä on huomattavasti korkeampi kuin yksittäiset handicapeat tai moneyline-viedot. Esimerkiksi kolmen valinnan yhdistäminen voi nostaa kulut 45,00 euroon asti 10 euron panoksella. Korkea marginaali vähentää pitkän aikavälin tuottoa merkittävästi.
Suorat voittajat-markkinat voivat nousta jopa 12–20 % marginaaliin tietyissä olosuhteissa. Tämä on selvästi korkeampi kuin Basketballin 3–5 % handicaap. Kuljettajakaksintaistelut (Head-to-Head) eivät ole suoraan lähteessä, mutta vertailu on relevanttia. Korkeat marginaalit vaativat erityistä huomiota vedonlyöjäiltä.

50,00 EUR viikkobudjetti viiteen yksittäisvetoon

Onko 50,00 EUR:n budjetti riittävä viiden vedon kattamiseen? Yksittäisvedossa voitto lasketaan kertomalla panos kertoimella, jolloin 10,00 euron panos tuottaa 25,00 euron voittoa kertoimella 2,50. Tämä mahdollistaa useamman pelikierroksen hankkimisen pienellä riskillä ja varmistaa pitkän pelaajan ajan ilman suuria tappioita.
Miten tämä vertautuu muihin vetotyyppeihin kuten live-vetojen marginaaleihin? Live-vetomarginaali on yleensä 1–3 prosenttiyksikköä suurempi kuin ennen ottelua, mikä heikentää odotettua palautusta merkittävästi. Pelaajan kannattaa valita yksittäisvedot tarkasti, koska niissä marginaali on usein alhaisempi ja ennustettavuus parempi kuin dynaamisissa markkinoissa.
Mitä tapahtuu, jos panostus kasvaa odotetusti nopeasti? Jos pelaaja käyttää 50,00 EUR koko viikon aikana, keskimääräinen panos viidelle vedolle on 10,00 EUR per veto. Tämä jakautuminen auttaa hallitsemaan bankrollia tehokkaasti ja välttämään liiallista riskeeraamista yhdessä tai kahdessa vedossa, mikä on tyypillinen virhe aloittelijoille.

Tennisottelut 120–200 kohteella

Kuinka monta kohdetta ATP- ja WTA-otteluista löytyy yhteensä? Tennismarkkinat tarjoavat 120–200 erilaista vetoa yhdestä ottelusta, kun Challenger-tasolla määrä on 30–60. Suuret turnaukset tarjotaan laajemmin, mikä antaa pelaajalle runsaasti vaihtoehtoja eri strategioiden kokeilemiseen ja oman profiilin mukaiseen vetojen valintaan.
Mitkä ovat typillisimmät markkinatyypit tennisotteluissa käytössä? Voittajavetojen marginaali on 3–6 %, kun taas setti- ja pelivetojen marginaali on 6–8 %. Tämä ero tarkoittaa, että settipelaajat maksavat enemmän korttelilta, mutta saavat samalla tarkempia tilastollisia ennusteita ottelun kulusta ja tasapainosta eri setteillä.
Miten tämä määrä vaikuttaa pelaajan strategiseen suunnitteluun? 120–200 kohteen valikoima mahdollistaa hedging-strategioiden hyödyntämisen ja monipuolistamisen eri tasoilla. Pelaaja voi kohdistaa panoksensa tietyllä tasolla oleviin pelaajiin, koska data on saatavilla laajasti, mikä parantaa arvon löytämisen mahdollisuuksia verrattuna suppeampiin urheilulajeihin.

Milloin tahansa maalintekijä 2,75 vastaan Ensimmäinen maalintekijä 6,50

Mikä on erotus milloin tahansa osuvan ja ensimmäisen maalintekijän välillä? Milloin tahansa osuva tuo kertoimeksi 2,75, kun ensimmäinen maalintekijä on 6,50. Ero johtuu siitä, että ensimmäisen maalin arvaminen on huomattavasti vaikeampaa ja vaatii tarkkaa ajoitusta, joten kirjanpito korvaa riskin korkeammalla kertoimella pelaajille, jotka uskaltavat veikata alkusoittoa.
Kuinka paljon voittoero syntyy 10,00 euron panoksella? 10,00 euron panos 2,75 kertoimella tuottaa 27,50 euron voiton, kun taas 6,50 kertoimella voitto on 65,00 euroa. Tämä 37,50 euron ero korostaa sitä, kuinka suuri palkinto odottaa niitä, jotka tunnistavat vahvat hyökkääjät ottelun alussa ja uskovat niiden suorituskykyyn heti.
Miten nämä kertoimet sopivat yhteen muiden torschützenwetten-käytäntöjen kanssa? Jokaisen maalin tekijä on todennäköisempi kuin ensimmäinen, joten kerroin 2,75 on realistisempi arvio kuin 6,50. Pelaajan tulee punnita turvallisuutta vs. potentiaalia, sillä useammat osumat takuulla tuovat pienemmän mutta varmemman tuloksen, kun taas yksi maali voi tuottaa tuplahyödyn.

Tasapeli 3–5 % vs. Voittajaveto 4–6 %

Miksi tasapelin marginaali on usein alhaisempi kuin voittajavedossa? Tasapelimarginaali on 3–5 %, kun voittajavedon marginaali on 4–6 %. Tämä johtuu siitä, että tasapeli on harvinaisempi lopputulos, mutta sen ennustaminen vaatii syvällistä analyysiä, joten kirjanpitäjät asettavat kilpailukykyisemmän marginaalin houkutellakseen ammattilaisia, jotka osaavat tunnistaa tasaiset ottelut.
Miten tämä marginaaliero vaikuttaa pitkän aikavälin tuottoon? 3–5 % marginaali tarkoittaa teoreettista palautusta 95–97 %, kun 4–6 % marginaali laskee palautuksen 94–96 %:iin. Pienemmällä marginaalilla pelaaja menettää vähemmän rahaa jokaisessa vedossa, mikä kumuloituu merkittävästi satojen tai tuhansien vedojen jälkeen ja parantaa kokonaistilannetta merkittävästi.
Mitä tämä kertoo markkinoiden tehokkuudesta ja tasapelin todennäköisyydestä? Alhainen marginaali viittaa siihen, että tasapelin todennäköisyys on hyvin tiedossa ja arvioitu tarkasti. Pelaajan ei kannata yrittää 'voittaa' markkinaa tasapelivetojen kohdalla, vaan keskittyä arvon löytämiseen muissa markkinoissa, joissa marginaali on korkeampi ja virhetila suurempi.

Rugby: 60–120 kohdetta per peli

Kuinka laaja on rugby-markkina suurten sarjojen peleissä? Rugbyssä tarjolla on 60–120 kohdetta per peli, mikä on selvästi vähemmän kuin jalkapallon yli 200 kohdetta. Tämä rajoitetumpi valikoima keskittyy pääasiassa päämarkkinoihin ja muutamiin tärkeisiin sivumarkkinoihin, mikä helpottaa pelaajan päätöksentekoa ja vähentää informaatiokuormitusta verrattuna monimutkaisempiin urheilulajeihin.
Mikä on marginaali päämarkkinoilla ja miten se vertautuu muihin lajeihin? Päämarkkinoiden marginaali on 5–8 %, mikä on hieman korkeampi kuin tennis (3–6 %) mutta alhaisempi kuin pöytätennis (6–10 %). Tämä marginaali heijastaa rugbyn volatiliteettia ja sitä, että ennustaminen on haastavaa due to physical nature of the sport and frequent score changes.
Miten sivumarkkinoiden tarjonta vaikuttaa strategian muodostamiseen? Sivumarkkinoilla, kuten try-scorer -vetojen kohdalla, marginaali nousee 8–11 %:iin. Pelaajan kannattaa hyödyntää näitä korkeampia marginaaleja vain, jos hänellä on erityisasiantuntijuutta joukkueiden hyökkäyslineistä, sillä muuten perusvoittajavetojen alhaisempi marginaali on matemaattisesti edullisempi vaihtoehto pitkällä aikavälillä.

Contact


Live - online chat

Banking

Mastercard visa pay system logo
Binance pay system logo
Mifinity pay system logo
Neosurf pay system logo
Cashlib pay system logo
paysafecard pay system logo
Bitcoin pay system logo
Dogecoin pay system logo
Voucher pay system logo
Utorg NTLR pay system logo
usdt tether pay system logo
litecoin pay system logo

Providers

Betsoft provider logo
Evolution Gaming provider logo
Apple pay system logo
Hacksaw gaming provider logo
Mancala Gaming provider logo
Netent provider logo
quickspin provider logo
fugaso provider logo
Smartsoft gaming provider logo
wazdan provider logo
Spribe provider logo
Spinomenal provider logo
Lempi Casino 2024